Antyspam
Homepage Valu vasakus alaseljale


Valu vasakus alaseljale


Kui inimene piinab valu paremal templi või vasakul pool peas, on vaja kütta veidi õli.Kui valu vasakus templi ja paremal pool põhjustatud üksnes väsimus.Tere, on kellelgi kogemust kas diabeet võib põhjustada alaseljas valu? Vasakul pool ainult. Neerudes ei tohiks asi olla, kuna uriini proov oli korras ja neerud ju asuvad alaseljast kõrgemal pool? On kellelgi sarnast kogemust ja ehk oskaks aidata? http://www.diabetes.ee/foorum/postitus/19335/valud-alaseljas-diabeetikul.



erinevus artroosi ja podagra vahel



Tere, probleem siis selline, et eelmisel aastal sain vist seljale külma, mille tulemusena jäi esialgu valusaks alaselg, peale mida hakkas kõvasti valutama vasak jalg alates alaseljast kuni sääreni, kus valu oli eriti tugev. Kõval pinnal pikali olles suutsin valu ära kannatada, pehmemal pinnal pikali olles, kõndides, seistes.22 mär. 2016 Mul on selline imelik asi, et mingi… kolm aastat on mu seljas aeg-ajalt imelikud valud. Need tekkisid esimest korda siis, kui ma Mari ootasin ja meenutasid mulle mingit neerumuret. Noh, selg valutab täitsa alt ja vasemalt poolt. Imelik on nende valude juures see, et need võivad varieeruda tuimast valust, .

You may look:
-> kuidas vähendada valu pärast selja massaaži
Oskab keegi öelda, et kui neerud on haiged, kas siis alaseljas või alakõhus(natuke üleval pool, kui alaseljas) on tunda sellist kuumust vms? Nagu põleks? Kuumuse kohta ei oska öelda, aga vahel annavad mul neerud endast tunda imeliku valu või pigem imeliku tunde kaudu alaselja piirkonnas.Kompuuteruuring näitas, et vasakul neerule on 9 cm suurune kasvaja,samuti paremal pool ümber 8nda roide-seal 6cm suurune. Peakompuuter oli korras. Tütar kaebas suvel valu paremal pool roietes. Perearst pani Veebruari algusest hakkas pidevat valu kurtma.; siis juba alaseljas. Uriini analüüs .
-> homöopaatiliste liigeste ravi
Selline tuim valu oli nagu alaseljas. Ja kui koputada alaseljale siis oli ka valus. Kivi liikus vasakus neerus.27 okt. 2014 Iga valu ei tähenda muidugi, et kohe peaks kiirabi kutsuma, kuid valusid, mis tekivad järsku või mis kaasnevad palavikuga, ei tohiks kunagi ignoreerida.
-> kuurordid artroosi ravi
9 okt. 2007 Ja see probleem on midagi palju enamat kui ainult valu ja ebamugavustunne – ravi ja kaotatud töövõime lähevad maksma üle 50 miljardi dollari aastas. Julgustav oleks öelda, et sellise Näiteks mehel, kes kannab kätel 13,6 kg raskust, langeb alaseljale 204,1 kg koormus. Seda on liiga palju tahta ning .Olen ka u. 2 nädalat rase ning esmasp. 10 okt lasin teha endale alaseljale kui tekkis vasakus kehapooles tuimus ja puusapoolsesse kohta terav.
-> Neeru artroos
Näiteks maksa ja sapipõie haigus võib anda valu selja paremale poolele (abaluu piirkonda). Südame talitlushäire võib põhjustada valu vasakus küljes ja selja vasakul poolel (turi, abaluu, õlavars). Neeru, põie või günekoloogilised haigused võivad tekitada valu ja pinge alaselja piirkonda. Seega on soovitav seljavalu, .Et valu ei ole nii palju tagasi alla umbes 1cm tagasi lähemale alaseljale on kergelt vajutada kella ja nii pressid ei vabane väljendunud vasakus.
-> D-vitamiin ja artroos
Mul oli tugev Röyhtäisy pärast ma neelata külma õhu möödunud talvel oli esimene ägeda valu rinnus ei valutama vasakus oma alaseljale.4 okt. 2011 Ägedat seljavalu kirjeldatakse sageli kui väga teravat või tuima valu. Tavaliselt tuntakse valu sügaval alaseljas ja see võib olla mõnes piirkonnas (nt paremal pool, vasakul pool, keskel või selja alaosas) tugevam. Äge valu võib olla vahelduv, kuid see on tavaliselt püsiv ja ainus, mis varieerub on valu .




Valu vasakus alaseljale:

Rating: 818 / 359

Overall: 294 Rates